Франківські патрульні допомогли школяру, який не міг спуститися з даху будинку (відео)

Учора, 25 липня, в Івано-Франківську на вулиці Хоткевича на покрівлю багатоповерхівки вилізла дитина та не могла зійти вниз. 

До прибуття підрозділів рятувальників житель будинку спільно з працівником поліції вивели дитину через горище на сходову клітку.  

Патрульна поліція Івано-Франківської області ввечері отримала повідомлення про те, що між будинками на висоті 9-го поверху знаходиться дитина. Прибувши на місце події, працівники патрульної поліції спільно з працівниками ОСББ піднялися на дах будинку.

На перекритті, що з’єднує два будинки знаходився 10-літній хлопчина, і кликав на допомогу. За кілька хвилин школяра передали бабусі. Дитина не зазнала жодних ушкоджень.

Нагадаємо, у Бурштині дворічна дитина зачинилася у квартирі.  

 

The post Франківські патрульні допомогли школяру, який не міг спуститися з даху будинку (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Учора, 25 липня, в Івано-Франківську на вулиці Хоткевича на покрівлю багатоповерхівки вилізла дитина та не могла зійти вниз.  До прибуття підрозділів рятувальників житель будинку спільно з працівником поліції вивели дитину через горище на сходову клітку.   Патрульна поліція Івано-Франківської області ввечері отримала повідомлення про те, що між будинками на висоті 9-го поверху знаходиться дитина. Прибувши на

The post Франківські патрульні допомогли школяру, який не міг спуститися з даху будинку (відео) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: