Франківські художники збираються відремонтувати 40-річний барельєф (відео)

Михайло Стецик розповідає, працював над ним пів року. На скульптуру витратив 1,5 тонни металу, 85 листів латуні, 70 кг паяльного олова, а також використовував чорний метал, пишуть Версії з посиланням на  “Канал 402“.

Раніше барельєф прикрашав фасад 5-го корпусу заводу “Промприлад”. Під час реконструкції скульптуру довелося зняти. Досі її зберігали на даху однієї з будівель заводу. Тепер корпус оновили, а для барельєфу спроєктували і виготовили нову систему кріплень.

За словами ходожника і сина творця барельєфу Яреми Стецика, конструкція за ці роки стала ненадійною і потребує укріплення. Перш ніж її повертати на місце, потрібно впевнитись, що вона буде безпечною.

Художники відзначають, така скульптра нині дуже цінна. Надзвичайно важливо зберегти її у такому вигляді, в якому вона є зараз.

На ремонт барельєфу потрібно 100 тисяч гривень. Ці витрати бере на себе завод “Промприлад”. Якщо все піде за планом, відремонтувати скульптуру обіцяють протягом двох місяців.

 

The post Франківські художники збираються відремонтувати 40-річний барельєф (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.

7-метровий латунний барельєф ще в 1978 році створив місцевий художник Михайло Стецик.

The post Франківські художники збираються відремонтувати 40-річний барельєф (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.