Франківські чиновники проінспектували центральний продовольчий ринок (відеосюжет)

Результат пошуку зображень за запитом

Запаслися «вітамінами». А заодне – провели «ревізію». Тут саме триває будівництво нових торгових рядів. Кількість підприємців з кожним роком збільшується. Відтак, керівництво ринку змушене подбати про зручність кожного.

Випічка, солодощі, овочі, фрукти. Окремо – м’ясний та молочний відділи. На центральному ринку Івано-Франківська товарів – на будь-який смак. Продавці місцем торгівлі задоволені сповна.

«Там» – це на старому ринку. По-сусідству. Більшість місцевих торговців з нього й починала свій бізнес. Дехто – й досі в очікуванні «переселення». Після завершення будівництва навколишню територію відновлять. А підприємці перейдуть на облаштовані у приміщеннях торгові ряди.

Серед амбітних планів дирекції ринку – будівництво підземного паркінгу. Схвалює ініціативу і мерія. Адже вважає, це допоможе упорядкувати центральну частину міста. І «розвантажить» рух транспорту на Дністровській вулиці.

Детальніше дивіться у сюжеті:  ТРК ВЕЖА

The post Франківські чиновники проінспектували центральний продовольчий ринок (відеосюжет) appeared first on Версії | новини та розслідування.

Чим урожайніша пора – тим більше відвідувачів на центральному продовольчому ринку Івано-Франківська. Не пройшли повз і місцеві чиновники.

The post Франківські чиновники проінспектували центральний продовольчий ринок (відеосюжет) appeared first on Версії | новини та розслідування.