Франківець потрапив до гарячої двадцятки акторів України. ФОТО

Метри у сфері акторства виступили членами журі та склали своєрідний ТОП-20 кращих акторів театру чи кіно України. Серед них є франківський актор Іван Бліндар.

Його експерти поставили на 18 місце за найкращі з кіноробіт «Кров’янка» (короткий метр), «Коли падають дерева», «Шлях мерця», «Сквот-32», пише Главком.

Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, Тіля Уленшпігеля, Евріала (в Енеіді), а також алкоголіка-художника Моріса Утрілло (в «Модільяні»).

Самобутній яскравий актор- самородок, який також чекає в українському кіно на свого кінорежисера.

Додамо, у рейтинг потрапили такі актори як: Наталка Денисенко, Андрій Федінчик, Міла Сивацька, Ксенія Мішина, Євген Ламах, Тарас Цимбалюк та інші.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Богородчанах православні, римо- та греко-католики спільно освятили Домініканський костел. ФОТО

Публікація Франківець потрапив до гарячої двадцятки акторів України. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Метри у сфері акторства виступили членами журі та склали своєрідний ТОП-20 кращих акторів театру чи кіно України. Серед них є франківський актор Іван Бліндар. Його експерти поставили на 18 місце за найкращі з кіноробіт «Кров’янка» (короткий метр), «Коли падають дерева», «Шлях мерця», «Сквот-32», пише Главком. Актор-запальничка, безперебійні вибухи артистичної енергії, здатність переконливо грати на сцені Котигорошка, […]

Публікація Франківець потрапив до гарячої двадцятки акторів України. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.