Франківщина розвиває співпрацю з польськими колегами (фото)

В соцмережі Фейсбук очільник Івано-Франківська розповів по зустріч із колегами з Польщі та посилення співпраці:

Зустрівся з директором Воєводської спеціалізованої психоневрологічної лікарні ім. Святої Ядвіги Кшиштофом Назімеком, економічною директоркою лікарні Кристиною Соботою та головою наглядової ради лікарні, депутатом Сейму Республіки Польща Рішардом Галла.

Незабаром виповниться 20 років від дня, коли Опольське воєводство стало партнером Прикарпаття. За цей час спільно вдалось успішно реалізувати чимало взаємовигідних проєктів у сферах охорони здоров’я, освіти, туризму та економіки.
Вдалий приклад нашої співпраці – розвиток медицини в області. Наприклад, Прикарпатський обласний клінічний центр психічного здоров’я вже 12 років є партнером польської лікарні. Спільно вони працювали над реформування психіатричної служби нашої області. Але найголовніше – прикарпатські медичні працівники отримали змогу пройти стажування у Польщі. Вони побачили, як працює європейська медицина і привезли додому важливий досвід, який щодня використовують у роботі.

Для Прикарпаття важливо мати таких іноземних партнерів. Спільна робота дозволяє розвивати наші регіони. Тому ми готові посилювати співробітництво з Опольським воєводством. Також запрошуємо до співпраці інші іноземні міста.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

В соцмережі Фейсбук очільник Івано-Франківська розповів по зустріч із колегами з Польщі та посилення співпраці: Зустрівся з директором Воєводської спеціалізованої психоневрологічної лікарні ім. Святої Ядвіги Кшиштофом Назімеком, економічною директоркою лікарні Кристиною Соботою та головою наглядової ради лікарні, депутатом Сейму Республіки Польща Рішардом Галла. Незабаром виповниться 20 років від дня, коли Опольське воєводство стало партнером Прикарпаття. […]