Франківська блогерка Таня Самбурська придбала квартиру за майже 23 млн грн (фото + відео)

Таня Самбурська
Таня Самбурська

Біля міського озера в Івано-Франківську побудували елітний житловий комплекс “Парус”, який став справжньою меккою серед заможних франківців.

У Франківську показали квартиру-сирець, що коштує понад 20 мільйонів гривеньКвартири там скуповують дуже швидко, не зважаючи на високу ціну. На сторінці blacklist_if показали одну з квартир житлового комплексу з панорамним виглядом, пишуть Версії з посиланням на  Галицькі Гроші.

Помешкання площею 415 м. кв з двома терасами коштує – 830 тисяч доларів, або понад 23 мільйони гривень. Варто сказати, що це лише сирець, з бетонними стінами та підлогою.

За Інформацією Галицьких Грошей, багато квартир у цьому житловому комплексі придбали місцеві блогери. Однією з них є франківська блогерка Таня Самбурська разом із своїм чоловіком. У деяких дописах в Інстаграм дівчина ділиться, що невдовзі їх чекає переїзд, та зараз триває ремонт.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Біля міського озера в Івано-Франківську побудували елітний житловий комплекс “Парус”, який став справжньою меккою серед заможних франківців. Квартири там скуповують дуже швидко, не зважаючи на високу ціну. На сторінці blacklist_if показали одну з квартир житлового комплексу з панорамним виглядом, пишуть Версії з посиланням на  Галицькі Гроші. Помешкання площею 415 м. кв з двома терасами коштує […]