Франківець вдруге став чемпіоном України з бодібілдингу. ФОТО

Сьогодні, 23 травня, відбувся Відкритий Кубок Львова з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA UKRAINE 2021.

У категорії “MAN PSYSIQUE + 5%” виступив спортсмен з Івано-Франківська Володимир Стецій, пише WestNews.

“Я вдруге став чемпіоном України”, – повідомив спортсмен у мережі.

Стаж тренувань – 14 років. Спортсмен захоплюється психологією.

WABBA INTERNATIONAL є організацією з бодібілдингу та фітнесу, тому всі суддівські критерії є сфокусовані на спортивних аспектах чоловічків і жінок. Всі спортсмени зазвичай називаються атлетами, що означає, що атлетична складова естетики людського тіла відіграє велику роль під час змагань.

Основний фокус WABBA INTERNATIONAL – це сприяти розвитку культури фізичної естетики, яка базується на спортивних і мускулистих тілах, як чоловіків, так і жінок.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Володимир Стецій також переміг на Відкритому кубку Львова з бодібілдингу. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що дратує фітнес-тренерів: розказують інструктори з Івано-Франківська

Публікація Франківець вдруге став чемпіоном України з бодібілдингу. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.

Сьогодні, 23 травня, відбувся Відкритий Кубок Львова з бодібілдингу, фітнесу та бікіні WABBA UKRAINE 2021. У категорії “MAN PSYSIQUE + 5%” виступив спортсмен з Івано-Франківська Володимир Стецій, пише WestNews. “Я вдруге став чемпіоном України”, – повідомив спортсмен у мережі. Стаж тренувань – 14 років. Спортсмен захоплюється психологією. WABBA INTERNATIONAL є організацією з бодібілдингу та фітнесу, тому всі суддівські критерії є сфокусовані на спортивних аспектах чоловічків і жінок. Всі спортсмени зазвичай називаються атлетами, що означає, що атлетична складова естетики людського тіла відіграє велику роль під час змагань. Основний фокус WABBA INTERNATIONAL – це сприяти розвитку культури фізичної естетики, яка базується на спортивних і мускулистих тілах, як чоловіків, так і жінок. Нагадаємо, у листопаді 2020 року Володимир Стецій також переміг на Відкритому кубку Львова з […]

Публікація Франківець вдруге став чемпіоном України з бодібілдингу. ФОТО запозичена із ресурсу WestNews.