Фото дня: новий флагман Redmi зі Snapdragon 855, роз’ємом 3,5 мм і висувною фронтальною камерою

Відомий інсайдер під ніком Sudhanshu1414 на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував фотографію нового флагманського смартфона, який вийде під брендом Redmi.

Дану фотографію спочатку виклав на своїй персональній сторінці у китайському сервісі мікроблогів Weibo глава відділу нової продукції Xiaomi Ван Тен Томас (Wang Teng Thomas), який поспішив видалити її, однак вона швидко поширилася по просторах Мережі.

Джерела стверджують, що це і є той самий флагманський смартфон Redmi, побудований на базі однокристальної системи Qualcomm Snapdragon 855. На верхньому торці видно роз’єм 3,5 мм, а також заховану в корпус висувна фронтальну камеру.

Сам екран повинен мати мінімальні рамки по всьому периметру.

Відомий інсайдер під ніком Sudhanshu1414 на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter опублікував фотографію нового флагманського смартфона, який вийде під брендом Redmi. Дану фотографію спочатку виклав на своїй персональній сторінці у китайському сервісі мікроблогів Weibo глава відділу нової продукції Xiaomi Ван Тен Томас (Wang Teng Thomas), який поспішив видалити її, однак вона швидко поширилася по […]