Флагман Vivo обійшов iPhone 13 за якістю зйомки

Новий флагман Vivo X70 Pro пройшов випробування фахівців DxOMark. В результаті пристрою вдалося набрати 131 бал у сегменті камер, що розмістило його на 12 місці у глобальному рейтингу.

У свою чергу це дозволило смартфону лише на один бал поступитися Huawei P40 Pro і, що куди цікавіше, обійти новітні iPhone 13 і iPhone 13 mini. Теж на один бал.

У DxOMark відзначили в камері Vivo X70 Pro точний замір експозиції, яскраві кольори, відмінну деталізація в умовах слабкого освітлення, правильний баланс білого на фото з надширококутним об’єктивом та якісну стабілізацію під час відеозйомки.

До мінусів були віднесені слабка деталізація в деяких сценаріях зйомки, невеликий шум при зйомці як вдень, так і вночі, а також хроматичні аберації на фото з надширококутної камери. Ще до слабких місць камери смартфона віднесли той факт, що зйомка відео в умовах слабкого освітлення пов’язана з проблемами фокусування та недостатньою деталізацією.

Запис Флагман Vivo обійшов iPhone 13 за якістю зйомки спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Новий флагман Vivo X70 Pro пройшов випробування фахівців DxOMark. В результаті пристрою вдалося набрати 131 бал у сегменті камер, що розмістило його на 12 місці у глобальному рейтингу. У свою чергу це дозволило смартфону лише на один бал поступитися Huawei P40 Pro і, що куди цікавіше, обійти новітні iPhone 13 і iPhone 13 mini. Теж […]

Запис Флагман Vivo обійшов iPhone 13 за якістю зйомки спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.