Фірмовий шкіряний чохол для Samsung Galaxy Fold засвітився в мережі

Відомий мережевий інформатор Роланд Квандт (Roland Quandt) поділився подробицями про ціну і зображеннями фірмового шкіряного чохла для складного смартфона Samsung Galaxy Fold.

Раніше повідомлялося, що він може коштувати близько 120 доларів (3 200 грн.). За даними джерела, в Європі чохол буде оцінений в 100 євро (3 тис грн.). Зображення в мережі також з’явилися вперше. Чохол показаний в чорній і білій версіях.

Для смартфона за 1980 доларів (53 200 грн.) купити чохол ще за сотню не виглядає надзвичайним марнотратством. Втім, очікуються варіанти і подешевше.

Відзначимо, що перші користувачі вже почали скаржитися на поломки — внутрішній гнучкий екран відмовляє і перестає працювати. Від такої проблеми чохлом не вбережешся. Samsung вже розслідує повідомлення і варто пам’ятати, що мова йде про ранні зразки для журналістів, а офіційні поставки смартфона поки не почалися.


Відомий мережевий інформатор Роланд Квандт (Roland Quandt) поділився подробицями про ціну і зображеннями фірмового шкіряного чохла для складного смартфона Samsung Galaxy Fold. Раніше повідомлялося, що він може коштувати близько 120 доларів (3 200 грн.). За даними джерела, в Європі чохол буде оцінений в 100 євро (3 тис грн.). Зображення в мережі також з’явилися вперше. Чохол […]