Фільм про франківських комунальників покажуть на японському телеканалі

Вже завтра фільм про франківських комунальників покажуть на японському телеканалі

25 лютого комунальна трагікомедія Надії Парфан виходить в ефір японського телеканалу NHK. Іван Васильович, Галина Омелянівна, Іван Іванович і Тетяна Петрівна заговорять з азійських екранів японською мовою. Всі інші тимчасом можуть побачити фільм мовою оригіналу (українська) з англійськими/французькими/польськими субтитрами на Takflix.com.

«Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» – повнометражний документальний дебют Надії Парфан. Фільм розповідає про хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі й бухгалтери комунального підприємства. Початок опалювального сезону вносить корективи у графік репетицій і ставить перед комунальниками все складніші випробування. Події фільму розгортаються на тлі котелень і виробничих цехів та показують несподівану поезію комунальних буднів: взаємини зі споживачами, аварійні виїзди та народний спів. Саундтрек фільму створила українська електронна артистка Grisly Faye (Марго Кулічова), пишуть Версії з посиланням на Галку.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Фільм про франківських комунальників покажуть на японському телеканалі appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

Фільм “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго” покажуть на японському телеканалі.

The post Фільм про франківських комунальників покажуть на японському телеканалі appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.