Facebook засудять через покупки Instagram і WhatsApp

Федеральна торгова комісія США знову заявила, що компанія Facebook купила Instagram і WhatsApp, щоб усунути ці сервіси як конкурентів. Варто відзначити, що ці покупки були здійснені ще в 2012 і 2014 роках.

Американський регулятор подав антимонопольний позов проти Facebook. Федеральна торгова комісія вимагає скасувати ці угоди 9- і 7-річної давності. Відзначається, що раніше, в червні, суд вже відхилив аналогічний позов – порахував, що регулятор не надав доказів.

У новій скарзі ці докази повинні міститися. У Facebook вже відповіли, що не порушували закон.

Регулятор і в минулому році намагався засудити компанію за «вбивство» і скупку конкурентів. Поки їм нічого не вдалося. Неясно, чим завершиться новий судовий розгляд.

Запис Facebook засудять через покупки Instagram і WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Федеральна торгова комісія США знову заявила, що компанія Facebook купила Instagram і WhatsApp, щоб усунути ці сервіси як конкурентів. Варто відзначити, що ці покупки були здійснені ще в 2012 і 2014 роках. Американський регулятор подав антимонопольний позов проти Facebook. Федеральна торгова комісія вимагає скасувати ці угоди 9- і 7-річної давності. Відзначається, що раніше, в червні, […]

Запис Facebook засудять через покупки Instagram і WhatsApp спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.