Фінал Євробачення-2021: одна з пісень натхненна композитором, який народився на Прикарпатті. ВІДЕО

Французька співачка Барбара Праві виконала зворушливу пісню Voilà, яка є ремінісценцією творчості Едіт Піаф. 

Для Едіт писав пісні композитор, який народився в Рогатині. Про це повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ, пише WestNews.

“Лейтмотивом цієї пісні є парафраз Піафового вальсу “Padam, padam”. A цю пісню написав для Едіт Піаф у 1951 році композитор Норберт Гланцберг. Це була третя його пісня, написана для «паризького горобчика» після «Sophie”(1948) та «Il fait bon t’aimer”(1950). Ось так мелодія, написана народженим у Рогатині Натаном Гланцбергом, надихнула одну з найяскравіших зірок цьогорічного Євробачення”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт з Італії переміг на «Євробаченні-2021», а українці зайняли п’яте місце

Публікація Фінал Євробачення-2021: одна з пісень натхненна композитором, який народився на Прикарпатті. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.

Французька співачка Барбара Праві виконала зворушливу пісню Voilà, яка є ремінісценцією творчості Едіт Піаф.  Для Едіт писав пісні композитор, який народився в Рогатині. Про це повідомив посол України в Лівані Ігор Осташ, пише WestNews. “Лейтмотивом цієї пісні є парафраз Піафового вальсу “Padam, padam”. A цю пісню написав для Едіт Піаф у 1951 році композитор Норберт Гланцберг. Це була третя його пісня, написана для «паризького горобчика» після «Sophie”(1948) та «Il fait bon t’aimer”(1950). Ось так мелодія, написана народженим у Рогатині Натаном Гланцбергом, надихнула одну з найяскравіших зірок цьогорічного Євробачення”, – йдеться у дописі. ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гурт з Італії переміг на «Євробаченні-2021», а українці зайняли п’яте місце

Публікація Фінал Євробачення-2021: одна з пісень натхненна композитором, який народився на Прикарпатті. ВІДЕО запозичена із ресурсу WestNews.