Фінальну версію Android 12 вперше запустили на смартфоні Xiaomi

Не встигла вийти фінальна стабільна версія Android 12, як її вже портувала і запустили на смартфоні Xiaomi.

«Піддослідним» виступив флагман Redmi 2019 року – Redmi K20 Pro, в нашій країні більш відомий під ім’ям Xiaomi Mi 9T Pro. Саме на нього користувач XDA-Developers під ніком abhishek987 портував Android 12, повідомляє Gizmochina.

Android 12 на Redmi K20 Pro

При цьому повідомляється, що навіть у цього способу є свої проблеми. У тому числі пов’язані з обмеженнями з боку самої Google. Але незважаючи на це, установка кастомной прошивки все ще є відмінним спосіб «спробувати новий Android» в числі перших.

Нагадаємо, що Google випустила Android 12 ще 4 жовтня 2021 року. При цьому, на власних смартфонах компанії, Google Pixel, оновлення залишається недоступним.

Запис Фінальну версію Android 12 вперше запустили на смартфоні Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Не встигла вийти фінальна стабільна версія Android 12, як її вже портувала і запустили на смартфоні Xiaomi. «Піддослідним» виступив флагман Redmi 2019 року – Redmi K20 Pro, в нашій країні більш відомий під ім’ям Xiaomi Mi 9T Pro. Саме на нього користувач XDA-Developers під ніком abhishek987 портував Android 12, повідомляє Gizmochina. При цьому повідомляється, що […]

Запис Фінальну версію Android 12 вперше запустили на смартфоні Xiaomi спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.