Експерти розповіли, як прискорити роботу смартфона

Експерти розповіли, як прискорити роботу смартфона, а також, як не потрапити в таку ситуацію.

Перш за все, фахівці рекомендують користувачам стежити за тим, що завантажується на пристрій. У більшості випадків роботу смартфона «гальмують» рекламні додатки. Вони можуть займати серйозний обсяг оперативної пам’яті, в той час як користувач не матиме і найменшого поняття про це.

Також варто відключити функцію автоматичного оновлення додатків. Така процедура вимагає важких обсягів ресурсів смартфона. Експерти стверджують, що якщо додаток працює без збоїв, а оновлення не несе істотних змін, краще його не завантажувати. Можуть уповільнювати процес роботи неякісні карти пам’яті.

Щоб прискорити процеси, можна знизити яскравість пристрою і перевести його в режим енергозбереження.

При цьому фахівці нагадали, що дуже часто користувачі навіть не знають про можливості свого смартфона. У той час як розробники регулярно впроваджують цікаві функції в оновленнях операційних систем.

Запис Експерти розповіли, як прискорити роботу смартфона спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Експерти розповіли, як прискорити роботу смартфона, а також, як не потрапити в таку ситуацію. Перш за все, фахівці рекомендують користувачам стежити за тим, що завантажується на пристрій. У більшості випадків роботу смартфона «гальмують» рекламні додатки. Вони можуть займати серйозний обсяг оперативної пам’яті, в той час як користувач не матиме і найменшого поняття про це. Також […]

Запис Експерти розповіли, як прискорити роботу смартфона спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.