Експерти розповіли про небезпечні функції на Android

Експерти команди Check Point закликали користувачів смартфонів відмовитися від використання небезпечних налаштувань, здатних передавати персональні дані третім особам. Згідно твердженням фахівців, шахраї змогли навчитися робити розсилку файлів і посилань, використовуючи інформацію знайомих людей.

Експерти пояснили, що існує програмне забезпечення, «яка виконує шкідливі дії, в тому числі крадіжку даних і облікової інформації». За словами програмістів, не варто сподівається, що офіційний магазин Play Store володіє повною безпекою.

Проблеми можу виникнути з опцією «Прослуховувач повідомлень», що має доступ до повідомлень на смартфоні. Аналітики порадили ознайомитися з настройками сервісів і відмовитися від використання небезпечних функцій.

Варто нагадати, що раніше користувачі WhatsApp розповіли про шахрайства. Зловмисники, використовуючи дані знайомих людей, відправляють повідомлення і просять повідомити одноразовий код.

Запис Експерти розповіли про небезпечні функції на Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Експерти команди Check Point закликали користувачів смартфонів відмовитися від використання небезпечних налаштувань, здатних передавати персональні дані третім особам. Згідно твердженням фахівців, шахраї змогли навчитися робити розсилку файлів і посилань, використовуючи інформацію знайомих людей. Експерти пояснили, що існує програмне забезпечення, «яка виконує шкідливі дії, в тому числі крадіжку даних і облікової інформації». За словами програмістів, не […]

Запис Експерти розповіли про небезпечні функції на Android спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.