Експерти протестували телефон зі швидкою 160-Вт зарядкою

Нещодавно Infinix представила концептуальний смартфон, який використовує технологію 160-Вт зарядки. Вона повинна заряджати батарею на 4000 мАг за 10 хвилин. Видання GSMArena перевірило пристрій.

У смартфона є ще електрохромна плівка, яка може міняти колір, і електролюминесцентна плівка, що світиться зеленим при підключенні зарядного пристрою. Якщо остання включена, час зарядки збільшується з 10 до 12 хвилин.

У комплекті зі смартфоном тестувальникам прислали зарядний пристрій потужністю 160 Вт. Воно досить велике, розраховане на 20 В і 8 А.

Автори підключили Infinix Concept Phone 2021 до зарядки і стали чекати. Через дві хвилини батарея заповнилася вже на 22%. На момент 4:45 показувало вже 50%. Через 11:28 батарея зарядилася на 100%. Температура смартфона під час зарядки коливалася в районі 40 градусів за Цельсієм.

Запис Експерти протестували телефон зі швидкою 160-Вт зарядкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Нещодавно Infinix представила концептуальний смартфон, який використовує технологію 160-Вт зарядки. Вона повинна заряджати батарею на 4000 мАг за 10 хвилин. Видання GSMArena перевірило пристрій. У смартфона є ще електрохромна плівка, яка може міняти колір, і електролюминесцентна плівка, що світиться зеленим при підключенні зарядного пристрою. Якщо остання включена, час зарядки збільшується з 10 до 12 хвилин. […]

Запис Експерти протестували телефон зі швидкою 160-Вт зарядкою спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.