Експерт розповів, яка криптовалюта стане популярнішою біткоіна

Криптоаналітика вважає, що Ethereum вже в доступному для огляду майбутньому стане набагато дорожча біткоіни.

Ethereum пророкує стан економіки майбутнього і виходить за рамки «вузької грошової системи». Відповідний прогноз зробив співзасновник Ethereum і нинішній генеральний директор американської компанії з розробки блокчейнов ConsenSys Джозеф Любін.

За словами Джозефа Любина, цінність другий криптовалюта по капіталізації порівнянна з вартістю Інтернету, а сам «ефір» вже перевершив біткойнов по ряду значущих параметрів: активність розробників, кількість токенов, що обертаються на ринку, кількість щоденних транзакцій і обсяг проведених по ним транзакцій.

За словами Лабіну, недавній хард-форк Лондон, який списує частину комісії за транзакції, є першим кроком на шляху до перетворення ефіру в надпотужні гроші.

Запис Експерт розповів, яка криптовалюта стане популярнішою біткоіна спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Криптоаналітика вважає, що Ethereum вже в доступному для огляду майбутньому стане набагато дорожча біткоіни. Ethereum пророкує стан економіки майбутнього і виходить за рамки «вузької грошової системи». Відповідний прогноз зробив співзасновник Ethereum і нинішній генеральний директор американської компанії з розробки блокчейнов ConsenSys Джозеф Любін. За словами Джозефа Любина, цінність другий криптовалюта по капіталізації порівнянна з вартістю Інтернету, […]

Запис Експерт розповів, яка криптовалюта стане популярнішою біткоіна спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.