Джокер відпочиває: Їхня любов не була секретом. Подробиці вбивства студентки викладачем вражають (відео)

За словами колег Соколова, поруч з ним завжди були молоді студентки, а кожну свою нову обраницю він називав Жозефіною.

Професор СПБДУ Олег Соколов, якого підозрюють у вбивстві аспірантки Анастасії Єщенко, був відомий своєю ексцентричністю і тягою до молодих студенток, а його пристрасть до постаті Наполеона мала маніакальний характер.

Про це йдеться у сюжеті каналу «360». Про дивацтва вченого розповів його колега по вишу, історик Євген Панасенков. За словами Панасенкова, він ще рік тому писав звернення з вимогою звільнити Соколова, оскільки той поводитися неадекватно.

Так, за питання про плагіат у роботах Соколова побили двох студентів. Інцидент розбирала дисциплінарна комісія, але звільняти авторитетного вченого не стали. Панасенков розповів і про те, що Соколов жив з вбитою, і про це знав весь університет. Ба більше, з його слів, перша дружина Соколова померла при загадкових обставинах, а кожну свою нову обраницю доцент називав Жозефіною.

11 років тому Соколов нібито побив одну з них, оскільки та хотіла розірвати стосунки. Соколов вивчав життя Наполеона Бонапарта і був помітною фігурою російського руху реконструкторів.

Студенти і колеги Соколова розповіли, що пристрасть Соколова до Наполеона переходила професійні межі і мала маніакальний характер – невипадково викладач планував після вбивства Анастасії накласти на себе руки в костюмі імператора.

Водночас, російський блогер Дмитро Пучков (Гоблін), розповів журналістам, що Соколов і Панасенков були затятими противниками (останній звинувачував Соколова в плагіаті). Деякі студенти підтримували Панасенкова, і Соколов нібито став жертвою цькування.

Нагадаємо, Олег Соколов був затриманий вранці в суботу, 9 листопада, коли привернув увагу поліцейських після того, як пірнув у річку, щоб втопити пакет, в якому знаходилися відрізані руки вбитої. Сам Соколов перебував в неадекватному стані, його відвезли до лікарні з переохолодженням.

Чоловік зізнався, що перебував зі своєю колишньою студенткою у відносинах і вбив її після сварки. Прийшовши в себе, він вирішив розчленувати тіло і позбутися його. У процесі він багато пив, щоб не втратити свідомість.

В квартирі викладача співробітники правоохоронних органів виявили тіло вбитої молодої жінки та її відрізану голову, а в рюкзаку — травматичний пістолет. Соколов планував покінчити з собою в костюмі Наполеона в Петропавлівській фортеці на очах у туристів. З собою він хотів взяти прощального листа, а вдома залишити заповіт.

За словами колег Соколова, поруч з ним завжди були молоді студентки, а кожну свою нову обраницю він називав Жозефіною. Професор СПБДУ Олег Соколов, якого підозрюють у вбивстві аспірантки Анастасії Єщенко, був відомий своєю ексцентричністю і тягою до молодих студенток, а його пристрасть до постаті Наполеона мала маніакальний характер. Про це йдеться у сюжеті каналу «360». Про дивацтва вченого розповів його колега по вишу, історик Євген Панасенков. За словами Панасенкова, він ще рік тому писав звернення з вимогою звільнити Соколова, оскільки той поводитися неадекватно. Так, за питання про плагіат у роботах Соколова побили двох студентів. Інцидент розбирала дисциплінарна комісія, але звільняти авторитетного вченого не стали. Панасенков розповів і про те, що Соколов жив з вбитою, і про це знав весь університет.