Дитину намагались вивезти до Польщі за 100 доларів

Через пункт пропуску “Краківець” дівчинку 2016 року народження намагалися незаконно вивезти до Польщі, давши хабар прикордонникам.

Про це повідомляє прес-центр ДПСУ.

Так, на виїзд з України прибув автомобіль Volkswagen, в якому окрім водія їхало двоє пасажирів, жінка 1982 року народження та її донька 2016 року народження. Під час проходження паспортного контролю було встановлено, що жінка не має відповідних документів для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, а саме – нотаріально завіреної згоди від батька.

Осіб було запрошено в службове приміщення для проведення бесіди, де водій запропонував прикордонному наряду неправомірну винагороду в розмірі 100 дол. за безперешкодний виїзд дитини до Польщі.

Нацполіція розпочала кримінальне провадження за ознаками вчинення громадянином України злочину передбаченого ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) КК України.

Через пункт пропуску “Краківець” дівчинку 2016 року народження намагалися незаконно вивезти до Польщі, давши хабар прикордонникам. Про це повідомляє прес-центр ДПСУ. Так, на виїзд з України прибув автомобіль Volkswagen, в якому окрім водія їхало двоє пасажирів, жінка 1982 року народження та її донька 2016 року народження. Під час проходження паспортного контролю було встановлено, що жінка не має відповідних документів для виїзду неповнолітньої дитини за кордон, а саме – нотаріально завіреної згоди від батька. Осіб було запрошено в службове приміщення для проведення бесіди, де водій запропонував прикордонному наряду неправомірну винагороду в розмірі 100 дол. за безперешкодний виїзд дитини до Польщі. Нацполіція розпочала кримінальне провадження за ознаками вчинення громадянином України злочину передбаченого ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі)