Дитина стікала кров’ю, нелюд її тіло закопав у полі: у поліції розповіли про вбивцю 17-річної Діани Хріненко(ФОТО)

Правоохоронці у Польщі затримали 28-річного жителя одного із сіл Знам’янського району Кіровоградської області, котрий рік тому жорстоко вбив 17-річну жительку с. Суботці Діану Хріненко.

фото - РБК-УКРАЇНА

Про це повідомив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін.

Правоохоронець зазначив, що вбивця після страшного злочину втік з України у Польщу. Там його і затримали.

Зазначається, що Діана 24 серпня о 21 год пішла у центр села, де святкувала День Незалежності. Додому дівчина більше не повернулась. Згодом правоохоронці знайшли її телефон зі слідами крові.

У березні 2019 року під час польових робіт місцевий житель у полі виявив людські останки. Він викликав правоохоронців.

Після експертиз з’ясувалось, що тіло належить 17-річній Діані.

Як повідомляв перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, дівчина зникла, не дійшовши 300 м до свого будинку. Вона поверталася зі святкування Дня Незалежності додому та говорила зі своїм хлопцем, коли зв’язок обірвався.

«В селі проживає більше трьох тисяч громадян. Дівчина вночі поверталася додому з місцевої дискотеки, по дорозі розмовляла по телефону. Її знайомий співрозмовник каже, що розмова перервалася, потім її крик та почув страшні слова: «Я стікаю кров’ю, зателефонуй батькам, я поряд», – повідомляв Аброськін.

Ми, Національна поліція України, пройшли шлях довжиною в рік, від селища Суботці, Україна, до міста Познань, Польща, але…

Gepostet von Vyacheslav Abroskin am Mittwoch, 14. August 2019

Правоохоронці у Польщі затримали 28-річного жителя одного із сіл Знам’янського району Кіровоградської області, котрий рік тому жорстоко вбив 17-річну жительку с. Суботці Діану Хріненко. Про це повідомив заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін. Правоохоронець зазначив, що вбивця після страшного злочину втік з України у Польщу. Там його і затримали. Зазначається, що Діана 24 серпня о 21 год пішла у центр села, де святкувала День Незалежності. Додому дівчина більше не повернулась. Згодом правоохоронці знайшли її телефон зі слідами крові. У березні 2019 року під час польових робіт місцевий житель у полі виявив людські останки. Він викликав правоохоронців. Після експертиз з’ясувалось, що тіло належить 17-річній Діані. Як повідомляв перший заступник голови Нацполіції В’ячеслав Аброськін, дівчина зникла, не дійшовши 300 м до свого будинку.