Димінський готується до продажу футбольного клубу “Карпати”, – ЗМІ

Результат пошуку зображень за запитом

Львівські Карпати можуть найближчим часом змінити власника – акціями футбольного клубу цікавляться як в Україні, так і за її межами, повідомляє видання УНН.

“Так, ця інформація відповідає дійсності. Як відомо, Карпати перебувають на стадії процесу отримання території стадіону Україна в довготривалу оренду на пільгових умовах для створення масштабного інвестиційного проекту – реконструкції стадіону та спорудження спортивно-відпочинкового комплексу. Реалізація цього бачення має дозволити клубу стати міцним та впевнено дивитися в майбутнє. Звісно, цей задум вимагає вкладення солідних інвестицій.

Тож ФК Карпати відкритий для залучення великого бізнесу – як у форматі співучасників проекту, так і через процес зміни структури власності клубу”, – сказав у коментарі виданню виконавчий директор ФК Карпати Ростислав Ящишин.

Інформацію щодо можливості придбання клубу російським мільярдером Михайлом Фрідманом, що напередодні з’явилась у ЗМІ, у клубі і не підтвердили, і не спростували, зазначивши, що “називати конкретні прізвища наразі передчасно”.

“Можу підтвердити – інтерес до проекту справді існує, і не тільки з України. Однак предметно можна буде говорити лише після проведених перемовин із зацікавленими сторонами”, – резюмував Ящишин.

Нагадаємо, Карпати представлені двома основними юрособами, а саме ТОВ “Народна команда “Футбольний клуб “Карпати” та ТОВ “Клуб професійного футболу “Карпати”, однак за неофіційною інформацією, клуб з 2001 року належить українському бізнесмену Петру Димінському.

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Димінський готується до продажу футбольного клубу “Карпати”, – ЗМІ appeared first on Версії | новини та розслідування.

Львівський клуб перебуває на порозі великих змін. 

The post Димінський готується до продажу футбольного клубу “Карпати”, – ЗМІ appeared first on Версії | новини та розслідування.