DxOMark протестувала Samsung Galaxy A9 – перший смарфтон Samsung з четверною камерою

У жовтні минулого року компанія Samsung випустила свій перший смартфон, оснащений чотирма модулями в основній камері, який отримав назву Samsung Galaxy A9.

Лабораторії DxOMark знадобилося півроку, щоб дістатися до Samsung Galaxy A9 і провести відповідні тести. Підсумковий результат пристрою склав 86 балів, причому за якість фото смартфон отримав 90 балів, а відеоможливості його оцінили в 77 балів.

Фотографії, зроблені на камеру Samsung Galaxy A9, хвалять за точний баланс білого у більшості умов і досить гарну передачу кольору, при цьому критикують обмежений динамічний діапазон, сильний шум і погану деталізацію при використанні спалаху і неприродний ефект боке.

Відеокамеру хвалять за точний баланс білого у більшості умов і ефективну стабілізацію, при цьому критиці піддали повільний автофокус, ненасичені кольори і шуми.

У жовтні минулого року компанія Samsung випустила свій перший смартфон, оснащений чотирма модулями в основній камері, який отримав назву Samsung Galaxy A9. Лабораторії DxOMark знадобилося півроку, щоб дістатися до Samsung Galaxy A9 і провести відповідні тести. Підсумковий результат пристрою склав 86 балів, причому за якість фото смартфон отримав 90 балів, а відеоможливості його оцінили в […]