Двоє підлітків гвалтували однолітку, знімали це на відео і викладали у Інтернет

Двоє підлітків гвалтували однолітку, знімали це на відео і викладали у Інтернет.

У Маріуполі Донецької області судитимуть двох підлітків за зґвалтування 15-річної дівчини. Вони знімали процес на відео і викладали його у месенджері.

Про це у четвер, 25 лютого, повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури, пише ТСН.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2020 року 15 та 16-річні хлопці неодноразово вчиняли дії сексуального характеру по відношенню до потерпілої без її згоди. Окрім цього, свою злочинну діяльність правопорушники знімали на телефон, а згодом розповсюджували відео через мобільний месенджер “Телеграм””, – йдеться в повідомленні.

Досудове розслідування кримінального провадження стосовно двох неповнолітніх жителів Маріуполя завершено.

Обвинувальний акт направлено до суду. Підліткам загрожує покарання від 7 до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Слов’янську Донецької області 58-річного місцевого жителя засуджено до 15 років позбавлення волі за серію статевих злочинів проти дітей. Чоловіка визнано винним у зґвалтуванні 19 неповнолітніх, створенні та розповсюдженні дитячого порно, торгівлі людьми та інших злочинах. Засудженому винесено вирок за шістьма статтями Кримінального кодексу.

Двоє підлітків гвалтували однолітку, знімали це на відео і викладали у Інтернет. У Маріуполі Донецької області судитимуть двох підлітків за зґвалтування 15-річної дівчини. Вони знімали процес на відео і викладали його у месенджері. Про це у четвер, 25 лютого, повідомляє пресслужба Донецької обласної прокуратури, пише ТСН. “Досудовим розслідуванням встановлено, що у березні 2020 року 15 та 16-річні хлопці неодноразово вчиняли дії сексуального характеру по відношенню до потерпілої без її згоди. Окрім цього, свою злочинну діяльність правопорушники знімали на телефон, а згодом розповсюджували відео через мобільний месенджер “Телеграм””, – йдеться в повідомленні. Досудове розслідування кримінального провадження стосовно двох неповнолітніх жителів Маріуполя завершено. Обвинувальний акт направлено до суду. Підліткам загрожує покарання від 7 до 12 років позбавлення волі. Нагадаємо, що у Слов’янську