Дві прикарпатських письменниці стали лауреатками літературної премії «Благовіст»

Дві прикарпатські письменниці у цьогорічному списку лауреатів щорічної премії Національної спілки письменників України «Благовіст». Мова про Любов Загоровську і Тетяну П’янкову, повідомляє West News з посиланням на офіційний сайт НСПУ.

Цьогоріч у списку п’ять лауреатів у чотирьох номінаціях:

«Поезія – Сергій Цушко («Метелик у місті») та Любов Бенедишин («Шлях до воскресіння»);

«Проза» – Тетяна П’янкова («Чужі гріхи»);

«Твори для дітей» – Любов Загоровська («На їхніх маленьких плечах…»);

«Есеїстика, публіцистика» – Сергій Мартинюк (літературний псевдонім Світогор Лелеко) («Маю честь бути українцем»)

«Навіть не знаю, що сказати на такі вечірні сюрпризи. Отримую в приват привітання з премією. Запитую, з якою, бо взагалі не в темі. Паралельно про всяк випадок гуглю своє прізвище. І от, на маєш…», – прокоментувала у соцмережах отримання літературного трофею Любов Загоровська

Літературна премія «Благовіст» з 1993 року присуджується авторам найкращих творів (поезія, проза, дитяча література, драматургія, критика) української літератури, виданих протягом попереднього року окремими книжками або видрукуваних у періодичних виданнях.

Публікація Дві прикарпатських письменниці стали лауреатками літературної премії «Благовіст» запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.

Дві прикарпатські письменниці у цьогорічному списку лауреатів щорічної премії Національної спілки письменників України «Благовіст». Мова про Любов Загоровську і Тетяну П’янкову, повідомляє West News з посиланням на офіційний сайт НСПУ. Цьогоріч у списку п’ять лауреатів у чотирьох номінаціях: «Поезія – Сергій Цушко («Метелик у місті») та Любов Бенедишин («Шлях до воскресіння»); «Проза» – Тетяна П’янкова […]

Публікація Дві прикарпатських письменниці стали лауреатками літературної премії «Благовіст» запозичена із ресурсу WestNews.com.ua.