Дуже тонкий планшет Realme Pad показали в найбільшою добіркою живих фотографій

На офіційному форумі спільноти Realme опублікували велику добірку живих фотографій першого планшета компанії під назвою Realme Pad, який буде представлений вже завтра, 9 вересня.

Планшет буде оснащений екраном діагоналлю 10,4 дюйма, роздільною здатністю 2000 х 1200 пікселів, що займає 82,5% площі фронтальній панелі. Товщина пристрою складає всього 6,9 мм. Внизу розташовується порт USB-C, з боків розташовані решітки гучномовців. Realme Pad буде мати чотири динаміки і зможе підтримувати стилус. Пристрій буде працювати від акумулятора ємністю 7 100 мА • год і підтримувати технологію швидкої зарядки.

Планшет буде побудований на базі однокристальної системи MediaTek Helio G80. Очікується, що планшет отримає як мінімум 4 ГБ ОЗП і 64 ГБ вбудованої пам’яті, 8-мегапіксельну камеру на передній панелі і 8-мегапіксельний сенсор з підтримкою автофокусу на задній панелі.

Запис Дуже тонкий планшет Realme Pad показали в найбільшою добіркою живих фотографій спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

На офіційному форумі спільноти Realme опублікували велику добірку живих фотографій першого планшета компанії під назвою Realme Pad, який буде представлений вже завтра, 9 вересня. Планшет буде оснащений екраном діагоналлю 10,4 дюйма, роздільною здатністю 2000 х 1200 пікселів, що займає 82,5% площі фронтальній панелі. Товщина пристрою складає всього 6,9 мм. Внизу розташовується порт USB-C, з боків розташовані […]

Запис Дуже тонкий планшет Realme Pad показали в найбільшою добіркою живих фотографій спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.