ДТП у Польщі: авто врізалося в дерево – є загиблі українці

Дорожньо-транспортна пригода з летальним наслідком для українців сталася вночі з 13 на 14 квітня біля Кентшина у Вармінсько-Мазурському воєводстві.

Про це повідомляє “Дзеркало Коломия“.

«Двоє чоловіків загинуло, а двоє інших отримали поранення внаслідок ДТП, що сталася вночі проти неділі біля Кентшина у Вармінсько-Мазурському воєводстві у північно-східній Польщі. Автомобілем, що розбився об дерево, подорожували громадяни України та Грузії», – йдеться у повідомленні.

За інформацією поліції, легковий автомобіль, яким подорожували чотири людини, врізався у придорожнє дерево.

Двоє пасажирів – громадян України віком 23 і 30 років – загинули на місці. Водій і третій пасажир отримали травми. Обидва вони грузини.

«Загинули пасажири, що сиділи праворуч в авто. Той, хто був поруч із водієм, мав прикріплені ремені безпеки, а пасажир із заднього сидіння, ймовірно, не був застібнутий ременем безпеки», – повідомила представниця поліції в Кентшині аспірант Моніка Данєляк.

«Сила удару в дерево була такою, що двигун випав і лежав на відстані 12 метрів. Він усе ще горів, коли прибули пожежники», – розповів капітан пожежників Каміль Ґольон.

Нагадаємо: На Снятинщині горіла іномарка

The post ДТП у Польщі: авто врізалося в дерево – є загиблі українці appeared first on Галицький Кореспондент.

Дорожньо-транспортна пригода з летальним наслідком для українців сталася вночі з 13 на 14 квітня біля Кентшина у Вармінсько-Мазурському воєводстві. Про це повідомляє “Дзеркало Коломия“. «Двоє чоловіків загинуло, а двоє інших отримали поранення внаслідок ДТП, що сталася вночі проти неділі біля Кентшина у Вармінсько-Мазурському воєводстві у північно-східній Польщі. Автомобілем, що розбився об дерево, подорожували громадяни України та

The post ДТП у Польщі: авто врізалося в дерево – є загиблі українці appeared first on Галицький Кореспондент.