Дослідження: Android-смартфони постійно стежать за власниками

Команда дослідників з Британії вивчила проблему конфіденційності смартфонів під управлінням операційної системи Android. Як виявилося, Google, Microsoft, Facebook і інші компанії стежать за користувачами цілодобово, збираючи найрізноманітніші дані.

Під приціл дослідників потрапили смартфони Samsung, Xiaomi, realme і HUAWEI. Вони працювали під управлінням офіційних прошивок, а також кастомних збірок на LineageOS і інших аналогах на базі Android. Результатом став невтішний висновок: навіть коли користувач обмежить стеження, смартфон буде передавати значні обсяги інформації Google і третім сторонам.

Найгірше, що немає ніякої можливості відключити або обмежити подібні зловживання. Також з’ясувалося, що в деяких вбудованих системних додатках, таких як miui.analytics (Xiaomi), Heytap (realme) і Hicloud (HUAWEI), зашифровані дані можуть бути декодовані, що піддає їх ризику злому з боку зловмисників. Не допомагає і скидання рекламних ідентифікаторів. Якщо користувач спробує очистити свій обліковий запис, то система збору даних без проблем зможе повторно його ідентифікувати.

Після публікації інформації про масштабні зловживання з боку Google представники останньої випустили у відповідь заяву. За їхніми словами, саме так працюють сучасні смартфони, і все це робиться на благо користувачів.

Запис Дослідження: Android-смартфони постійно стежать за власниками спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Команда дослідників з Британії вивчила проблему конфіденційності смартфонів під управлінням операційної системи Android. Як виявилося, Google, Microsoft, Facebook і інші компанії стежать за користувачами цілодобово, збираючи найрізноманітніші дані. Під приціл дослідників потрапили смартфони Samsung, Xiaomi, realme і HUAWEI. Вони працювали під управлінням офіційних прошивок, а також кастомних збірок на LineageOS і інших аналогах на базі Android. Результатом став […]

Запис Дослідження: Android-смартфони постійно стежать за власниками спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.