Дороги, освіта та інше: міська влада виділила 15 мільйонів гривень на реалізацію ідей франківців

Прийом заявок на участь у «бюджетній програмі» розпочинається з 17 лютого до 28 лютого включно. Прийматимуться документи у відділі звернень Івано-Франківської міської ради (вул. Грушевського, 21, І поверх), пишуть Версії.

Цікаво, що цього року закріпили 10 мільйонів гривень за новою категорією — ремонт доріг. Сюди можна подавати проекти на невеликі вулички або міжбудинкові проїзди, площа яких не перевищує 1200 метрів квадратних.

«Цього року з’явилася нова категорія – «Дороги» (вулиці площею до 1200 метрів квадратних). На неї передбачено 10 000 000 і один проект може бути до 1,5 млн. грн.», – розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Отже, що потрібно робити:

1 Придумати ідею;
2 Завантажити заявку (http://bu.mvk.if.ua/draft);
3 Заповнити заявку (електронну або паперову);
4 Зібрати підписи однодумців;
5 Подати заявку.

Детальніше про програму можна дізнатися на сайті (http://bu.mvk.if.ua/) та у ФБ (Бюджет участі ІФ). https://www.facebook.com/Бюджет-участі-ІФ-101662814626437/?modal=admin_todo_tour

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

The post Дороги, освіта та інше: міська влада виділила 15 мільйонів гривень на реалізацію ідей франківців appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.

В Івано-Франківську розпочалася кампанія Бюджету участі 2020. Щоб франківці розібралися з нюансами навіть запустили «Школу бюджету участі», де можна дізнатися все про програму.

The post Дороги, освіта та інше: міська влада виділила 15 мільйонів гривень на реалізацію ідей франківців appeared first on VERSII.IF.UA | новини ONLINE | ВІДЕО.