Дорога в аварійному стані: на Верховинщині стався зсув ґрунту (відео)

Днями у Верховинському районі відбувся зсув ґрунту на дорозі місцевого значення Ільці-Буркут. Це стається уже не перший рік, саме у післязимовий період.

І як результат – на деяких ділянках руйнується дорога, а рух автомобілів на цьому шляху є наразі ускладненим, пишуть Версії з посиланням на  РАІ.

Дорога між Верховинською та Зеленською територіальними громадами наразі в аварійному стані. Адже днями на декількох її ділянках відбувся зсув ґрунту. Ділянки дороги, де відбувся зсув ґрунту, мешканці району вважають дуже небезпечними.

Наразі на проблемних ділянках уже проведено інспекцію, каже голова Верховинської РДА Василь Бровчук.

Якщо не провести ремонтні роботи, зокрема, з укріплення цієї дороги, то є загроза припинення на ній руху автомобілів. І громада села Зелене, а це більше як дві тисячі людей, може залишитись без автомобільного сполучення, зазначили у Верховинській районній державній адміністрації.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

Днями у Верховинському районі відбувся зсув ґрунту на дорозі місцевого значення Ільці-Буркут. Це стається уже не перший рік, саме у післязимовий період. І як результат – на деяких ділянках руйнується дорога, а рух автомобілів на цьому шляху є наразі ускладненим, пишуть Версії з посиланням на  РАІ. Дорога між Верховинською та Зеленською територіальними громадами наразі в […]