До Угринівської сільської ТВК увійшло троє членів партії “Опозиційна платформа – за життя”

До Угринівської сільської територіальної виборчої комісії увійшло троє представників з Івано-Франківської регіональної організації політичної партії “Опозиційна платформа – за життя”.

Представниками цієї політпартії стали інженер з комп’ютерних систем, який працює у сільській раді, 26-літній Руслан Антонович, 66-літня медсестра Надія Будзенко та 64-літня вчителька Угринівської гімназії Марія Юхимук. 

Цьогоріч ТВК формуються за поданнями зареєстрованих місцевих організацій політичних партій у кількості не менше 9 і не більше ніж 18 осіб. Кандидатури від місцевих організацій політичних партій включаються до складу територіальних виборчих комісій за результатами жеребкування.

Довідка:

“Опозиційна платформа – за життя” – це проросійська політична партія в Україні. Співголова цієї партії  – Віктор Медведчук. 

Івано-Франківською регіональною організацією політичної партії “Опозиційна платформа – за життя” керує Тарас Лаврук. 

Нагадаємо, депутат Івано-Франківської міськради підтримав білоруських протестувальників.  

The post До Угринівської сільської ТВК увійшло троє членів партії “Опозиційна платформа – за життя” appeared first on Галицький Кореспондент.

До Угринівської сільської територіальної виборчої комісії увійшло троє представників з Івано-Франківської регіональної організації політичної партії “Опозиційна платформа – за життя”. Представниками цієї політпартії стали інженер з комп’ютерних систем, який працює у сільській раді, 26-літній Руслан Антонович, 66-літня медсестра Надія Будзенко та 64-літня вчителька Угринівської гімназії Марія Юхимук.  Цьогоріч ТВК формуються за поданнями зареєстрованих місцевих організацій

The post До Угринівської сільської ТВК увійшло троє членів партії “Опозиційна платформа – за життя” appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: