До ранкової кави гарно читається Регламент і Конституція, – народна депутатка від Франківська Оксана Савчук розповіла про свій робочий день

В соціальній мережі Фейсбук народна обраниця звітує про свою діяльність у парламенті:

Продовжую вас знайомити зі своєю роботою.

Мій робочий день почався о 4 ранку з київського вокзалу. Далі до ранкової кави гарно читається Регламент і Конституція. Особливо, коли в неї хочуть внести зміни. Багато років говорили – і ось нарешті на другому засіданні Верховної Ради 9-го скликання скасовано депутатську недоторканність. І мій голос був “за”.

Ми часто чули, що народні депутати не ходять на роботу. Цей займенник «всі» інколи лунав у бік і сумлінних нардепів, які якісно працювали. Приємно чути від нових колег, що депутати ВО «Свобода» попередніх скликань задавали тон працелюбства та власної позиції.

Тепер народні обранці ходитимуть на роботу сумлінніше, адже на розгляд Конституційного Суду направлено законопроект щодо додаткових підстав дострокового припинення повноважень народного депутата. До таких належать:
– неособисте голосування народного депутата,
– відсутність без поважних причин на третині пленарних засідань Ради та/або засідань комітету,
– невиконання вимоги щодо несумісності депутатського мандата з іншими видами діяльності.

Я та мої колеги з ВО “Свобода” завжди ставились відповідально до своєї депутатської діяльності. Приємно зазначити, що Івано-Франківська міська рада та наша команда демонструють найкращі практики сумлінної роботи депутатів. З радістю переносимо позитивний досвід у Верховну Раду України, – написала Оксана Савчук.

The post До ранкової кави гарно читається Регламент і Конституція, – народна депутатка від Франківська Оксана Савчук розповіла про свій робочий день appeared first on Версії | новини та розслідування.

Історії позафракційного мажоритарного депутата.

The post До ранкової кави гарно читається Регламент і Конституція, – народна депутатка від Франківська Оксана Савчук розповіла про свій робочий день appeared first on Версії | новини та розслідування.