“До ніг прив’язали камінь”: У затопленому кар’єрі знайшли мертвим відомого підприємця

“До ніг прив’язали камінь”: У затопленому кар’єрі знайшли мертвим відомого підприємця

“До ніг прив’язали камінь”: У затопленому кар’єрі знайшли мертвим відомого підприємця

На Запоріжжі затримали вбивць приватного підприємця, тіло якого раніше виявили у затопленому кар’єрі. Про це повідомили у правоохоронних органах.

Слідством встановлено, що чоловік перебував у місті Токмак, коли останній раз виходив на зв’язок з рідними. Після чого на нього напали грабіжники, які заволоділи його автомобілем Daewoo Lanos, грошима, мобільним телефоном, а самого чоловіка вбили нанісши численні колото-різані рани.

Після цього зловмисники відвезли труп вбитого до одного з сіл Чернігівського району області та втопили його у затопленому кар’єрі, прив’язавши до ніг камінь.
Поліція виявила тіло загиблого, який був оголошений в розшук, як безвісти зниклий та встановили особи трьох нападників. Наразі всі троє чоловіків затримані.

Досудове розслідування триває. Окрім умисного вбивства зловмисникам інкримінують розбій.

Нагадаємо, на днях у столиці знайшли вбитою на орендованій квартирі 18-річну студентку з Полтави. Підозрюваного у скоєні злочину затримано. Ним виявився хлопець загиблої.

“До ніг прив’язали камінь”: У затопленому кар’єрі знайшли мертвим відомого підприємця На Запоріжжі затримали вбивць приватного підприємця, тіло якого раніше виявили у затопленому кар’єрі. Про це повідомили у правоохоронних органах. Слідством встановлено, що чоловік перебував у місті Токмак, коли останній раз виходив на зв’язок з рідними. Після чого на нього напали грабіжники, які заволоділи його автомобілем Daewoo Lanos, грошима, мобільним телефоном, а самого чоловіка вбили нанісши численні колото-різані рани. Після цього зловмисники відвезли труп вбитого до одного з сіл Чернігівського району області та втопили його у затопленому кар’єрі, прив’язавши до ніг камінь. Поліція виявила тіло загиблого, який був оголошений в розшук, як безвісти зниклий та встановили особи трьох нападників. Наразі всі троє чоловіків затримані. Досудове розслідування триває. Окрім умисного вбивства