До 300 людей в черзі: у Франківську почали вакцинувати Модерною (фото)

У обласному Центрі масової вакцинації, який діє на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул. Целевича, 34) почали вакцинувати Модерною. Імунізуватися можуть всі охочі.

Люди почали займати чергу від ранку. На 10 годину, коли Центр відкрився, в черзі було більше 200 людей. Попередній запис не діє – жива черга, пишуть Версії.

Наразі щеплення здійснює тільки одна бригада, тому черга рухається повільно. Також люди скаржаться, що заводять людей з чорного входу.

Після численних скарг обіцяли надіслати ще одну медичну бригаду з Богородчан. Але за дві години медики так і не приїхали.

За три години встигли провакцинувати біля 30 людей.

В черзі багато пенсіонерів.

“Я спеціально чекала на цю вакцину. Кілька разів дзвонила в мерію, і аж вчора сказали, що привезли Модерну. Я тут від 8 ранку і моя черга ще не швидко надійде”, – розповідає пані Ольга.

“Вже з Росії привезли нам Дельту. Ми в групі ризику, тому хочемо вакцинуватися”, – додає пан Володимир.

Нагадаємо, що

На Івано-Франківщину привезуть 25 тисяч доз вакцини Moderna

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

У обласному Центрі масової вакцинації, який діє на базі спортивного комплексу Івано-Франківського національного медичного університету (вул. Целевича, 34) почали вакцинувати Модерною. Імунізуватися можуть всі охочі. Люди почали займати чергу від ранку. На 10 годину, коли Центр відкрився, в черзі було більше 200 людей. Попередній запис не діє – жива черга, пишуть Версії. Наразі щеплення здійснює […]