Діяли організовано: трьом “закладчикам” наркотиків оголосили підозру у Франківську (ФОТО)

На Прикарпатті трьох членів організованої групи підозрюють у наркоторгівлі.


Встановлено, що підозрювані упродовж січня-липня 2020 року незаконно збували шляхом «закладок» у публічно доступних місцях наркотичні засоби та психотропні речовини. Замовлення фігуранти отримували через інтернет-месенджер, оплата за товар проводилась безготівковим розрахунком.

У ході обшуків за місцями проживання у зловмисників виявлено та вилучено наркотичні засоби й психотропні речовини, розфасовані для подальшого збуту, гроші, мобільні телефони, сім-карти та інші докази, що вказують на причетність фігурантів до інкримінованого їм злочину.

Тож їм вручили підозру в незаконному збуті наркотичних засобів, вчинену організованою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України).

Нагажаємо, двох молодих продавців наркотиків спіймали в Івано-Франківську на початку липня, досі тривала експертиза їхніх дій (ФОТО) та встановлювалися інші фігуранти злочину.

Досудове розслідування триває, його здійснюють слідчі СУ ГУ Нацполіції за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Івано-Франківській області ДСР Нацполіції України та за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури, інформує  пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури.

На Прикарпатті трьох членів організованої групи підозрюють у наркоторгівлі. Встановлено, що підозрювані упродовж січня-липня 2020 року незаконно збували шляхом «закладок» у публічно доступних місцях наркотичні засоби та психотропні речовини. Замовлення фігуранти отримували через інтернет-месенджер, оплата за товар проводилась безготівковим розрахунком. У ході обшуків за місцями проживання у зловмисників виявлено та вилучено наркотичні засоби й психотропні речовини, розфасовані для подальшого збуту, гроші, мобільні телефони, сім-карти та інші докази, що вказують на причетність фігурантів до інкримінованого їм злочину. Тож їм вручили підозру в незаконному збуті наркотичних засобів, вчинену організованою групою осіб (ч. 3 ст. 307 КК України). Нагажаємо, двох молодих продавців наркотиків спіймали в Івано-Франківську на початку липня, досі тривала експертиза їхніх дій (ФОТО) та встановлювалися інші фігуранти злочину. Досудове розслідування триває,