Дівчинка народила від діда, який ґвалтував її, поки мати була на заробітках у Польщі

У Донецькій області дід ґвалтував дівчинку, поки мати їздила на заробітки в Польщу.

Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, інформує Цензор.НЕТ.

“Із заяви 30−річної жінки: у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем періодично виїжджала на заробітки до Польщі, свою доньку залишала на батьків співмешканця. Після покращення матеріального становища дитину забрала до себе в Гданськ, де через деякий час за направленням навчального закладу дитину направили до місцевої лікарні, де було встановлено вагітність терміном 7 місяців. Лікарі викликали поліцію та дівчинка розповіла, що коли матері не було поряд, дідусь ґвалтував її. Через деякий час дитина народила в пологовому центрі Ґданська дівчинку”, − пише Аброськін.

Сам підозрюваний з місця постійного проживання зник, правоохоронці проводять розшукові заходи з метою встановлення його місця перебування.

У Донецькій області дід ґвалтував дівчинку, поки мати їздила на заробітки в Польщу. Про це на своїй сторінці в мережі Facebook повідомляє начальник кримінальної поліції В’ячеслав Аброськін, інформує Цензор.НЕТ. “Із заяви 30−річної жінки: у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем періодично виїжджала на заробітки до Польщі, свою доньку залишала на батьків співмешканця. Після покращення матеріального становища дитину забрала до себе в Гданськ, де через деякий час за направленням навчального закладу дитину направили до місцевої лікарні, де було встановлено вагітність терміном 7 місяців. Лікарі викликали поліцію та дівчинка розповіла, що коли матері не було поряд, дідусь ґвалтував її. Через деякий час дитина народила в пологовому центрі Ґданська дівчинку”, − пише Аброськін. Сам підозрюваний з місця постійного проживання зник, правоохоронці проводять розшукові заходи