Диригент з Франківська здобув перемогу на міжнародному конкурсі

Відомий диригент з Івано-Франківська здобув перемогу у міжнародному конкурсі.

Днями в Одесі відбувся V Міжнародний диригентсько-хоровий фестиваль-конкурс «Odessa Cantat», пише WestNews.

Прикарпаття на цьому конкурсі представив відомий український хоровий диригент Володимир Рудницький.

Конкурс відбувався в кілька етапів, а самі конкурсанти мали змогу представляти свою кандидатуру в різних номінаціях. У складі журі були фахівці у сфері диригуваня не тільки України, але також і Латвії, Естонії, Румунії, Молдови та Македонії. Кожен конкурсант мав представити програму з двох творів у виконанні хору.

Художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння» Володимир Рудницький змагався в категорії професійних диригентів та здобув найвищу нагороду (Grand Prix) серед більш ніж 35 учасників.

Довідка:

Володимир Рудницький – засновник, художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння, голова Івано-Франківського обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, випускник Львівської національної музичної академії та Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету. Разом із колективом хору – переможець та лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів. Ім’я Володимира Рудницького занесено до Української музичної енциклопедії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Студентка Прикарпатського університету перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів

Публікація Диригент з Франківська здобув перемогу на міжнародному конкурсі запозичена із ресурсу WestNews.

Відомий диригент з Івано-Франківська здобув перемогу у міжнародному конкурсі. Днями в Одесі відбувся V Міжнародний диригентсько-хоровий фестиваль-конкурс «Odessa Cantat», пише WestNews. Прикарпаття на цьому конкурсі представив відомий український хоровий диригент Володимир Рудницький. Конкурс відбувався в кілька етапів, а самі конкурсанти мали змогу представляти свою кандидатуру в різних номінаціях. У складі журі були фахівці у сфері диригуваня не тільки України, але також і Латвії, Естонії, Румунії, Молдови та Македонії. Кожен конкурсант мав представити програму з двох творів у виконанні хору. Художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння» Володимир Рудницький змагався в категорії професійних диригентів та здобув найвищу нагороду (Grand Prix) серед більш ніж 35 учасників. Довідка: Володимир Рудницький – засновник, художній керівник та диригент Камерного хору «Воскресіння, голова Івано-Франківського обласного відділення […]

Публікація Диригент з Франківська здобув перемогу на міжнародному конкурсі запозичена із ресурсу WestNews.