DigiTimes: тільки одна модель iPad Pro отримає дисплей mini-LED

Тайванська компанія Ennostar запустить виробництво дисплеїв mini-LED для майбутнього 12,9-дюймового iPad Pro в кінці першого або на початку другого кварталу 2021 року, повідомляє видання DigiTimes з посиланням на галузеві джерела.

Компанія Ennostar була заснована в січні 2021 року виробниками світлодіодів Epistar і Lextar Electronics.

Очікується, що Apple представить новий 12,9-дюймовий iPad Pro з підсвічуванням mini-LED в першій половині поточного року, при цьому Epistar буде ексклюзивним постачальником мікросхем mini-LED, які Lextar буде упаковувати в блоки підсвічування.

З чуток, анонс нового 12,9-дюймового iPad Pro з чіпом A14X і підтримкою мереж 5G може відбудуться вже в березні. Ймовірно, Apple також представить новий 11-дюймовий iPad Pro, але він не отримає дисплей mini-LED, а обмежиться чіпом A14X і підтримкою 5G.

Запис DigiTimes: тільки одна модель iPad Pro отримає дисплей mini-LED спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Тайванська компанія Ennostar запустить виробництво дисплеїв mini-LED для майбутнього 12,9-дюймового iPad Pro в кінці першого або на початку другого кварталу 2021 року, повідомляє видання DigiTimes з посиланням на галузеві джерела. Компанія Ennostar була заснована в січні 2021 року виробниками світлодіодів Epistar і Lextar Electronics. Очікується, що Apple представить новий 12,9-дюймовий iPad Pro з підсвічуванням mini-LED […]

Запис DigiTimes: тільки одна модель iPad Pro отримає дисплей mini-LED спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.