Дід-педофіл, який гвалтував 6-річну дівчинку, уникнув покарання: діти бояться вийти з дому

Дід-педофіл, який гвалтував 6-річну дівчинку, уникнув покарання: діти бояться вийти з дому

На Черкащині у місті Золотоноші на волю відпустили 69-річного діда-педофіла, котрого застукали на гарячому.

Про це повідомляють vikka.ua.

Мати дівчинки у відчаї. Вона розповіла, що коли помітили, що дитина зникла, кинулись її шукати. Батько дівчинки виявив її у сараї під 69-річним дідом. Вражений чоловік хотів вчинити самосуд, але жінка його вмовила викликати поліцію.

Правоохоронцям дівчинка розповіла, що “її дід роздягнув, нагнув і говорив, що буде в попу”.

За словами жінки, дід погрожував, що її доньку “вважатимуть останньою повією у місті, коли всі дізнаються, що вона з ним спала”.

Після слідчих дій педофіла відпустили на волю. Родина дитини шокована та просить про допомогу. Мати розповідає, що після інциденту дитина боїться вийти на вулицю, у неї почалось нетримання.

Сам педофіл каже, що він “просто роздягнув дитину, бо та була мокра”.

У прокуратурі пообіцяли оскаржити рішення суду та заново ув’язнити педофіла. Діду загрожує до 8 років тюрми.

 

Дід-педофіл, який гвалтував 6-річну дівчинку, уникнув покарання: діти бояться вийти з дому На Черкащині у місті Золотоноші на волю відпустили 69-річного діда-педофіла, котрого застукали на гарячому. Про це повідомляють vikka.ua. Мати дівчинки у відчаї. Вона розповіла, що коли помітили, що дитина зникла, кинулись її шукати. Батько дівчинки виявив її у сараї під 69-річним дідом. Вражений чоловік хотів вчинити самосуд, але жінка його вмовила викликати поліцію. Правоохоронцям дівчинка розповіла, що “її дід роздягнув, нагнув і говорив, що буде в попу”. За словами жінки, дід погрожував, що її доньку “вважатимуть останньою повією у місті, коли всі дізнаються, що вона з ним спала”. Після слідчих дій педофіла відпустили на волю. Родина дитини шокована та просить про допомогу. Мати розповідає, що після інциденту дитина