Дешеві флагмани Xiaomi зненацька отримали MIUI 12.5

Нещодавно Xiaomi анонсувала прошивку MIUI 12.5 з операційною системою Android 12 для смартфонів Xiaomi Mi 10 та Mi 10 Pro. А зараз оновив виробник ще два пристрої.

Тепер апдейт вийшов для смартфонів Redmi K30 Pro та Redmi K30S. Їм доступна бета-версія програмного забезпечення. Вона прибирає проблеми некоректної поведінки повідомлень та невірного відображення іконок.

Поки немає точної інформації, чи отримають Redmi K30 Pro та Redmi K30S стабільну версію нової прошивки на Android 12. Є ймовірність, що компанія просто вирішила випробувати нову ревізію «зеленого робота», але остаточна версія операційної системи стане доступною вже з MIUI 13.

Запис Дешеві флагмани Xiaomi зненацька отримали MIUI 12.5 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

Нещодавно Xiaomi анонсувала прошивку MIUI 12.5 з операційною системою Android 12 для смартфонів Xiaomi Mi 10 та Mi 10 Pro. А зараз оновив виробник ще два пристрої. Тепер апдейт вийшов для смартфонів Redmi K30 Pro та Redmi K30S. Їм доступна бета-версія програмного забезпечення. Вона прибирає проблеми некоректної поведінки повідомлень та невірного відображення іконок. Поки немає […]

Запис Дешеві флагмани Xiaomi зненацька отримали MIUI 12.5 спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.