Держпродспоживслужба встановлює, чим отруїлися підлітки з Києва на Прикарпатті

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, на Прикарпатті під час відпочинку отруїлися 13 дітей.

У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомили, що 30 дітей з Києва приїхали в приватну садибу напередодні і заселилися близько 14:00. При цьому раніше вранці о 9:30 у дітей був сніданок в одному з кафе, яке зараз встановлюється. О 14:30 вони пообідали в садибі “Горицвіт”, а близько 15-ї години у них з’явилися перші ознаки погіршення самопочуття, повідомляє “Сьогодні“.

“О 23:20 13 дітей у віці від 11 до 18 років надійшли в Верховинську ЦРЛ з попереднім діагнозом “гострий гастрит”, ознаки захворювання: блювота, підвищена температура тіла 37,2-37,5 °”, – йдеться в повідомленні Держпродспоживслужби .

Зараз триває збір анамнезу і з’ясування обставин події: чим харчувалися діти в поїзді й перед від’їздом. Проводиться санітарно-епідеміологічне обстеження.

Нагадаємо, На Прикарпатті жінка просить допомогти врятувати єдиного сина

The post Держпродспоживслужба встановлює, чим отруїлися підлітки з Києва на Прикарпатті appeared first on Галицький Кореспондент.

Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, на Прикарпатті під час відпочинку отруїлися 13 дітей. У Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області повідомили, що 30 дітей з Києва приїхали в приватну садибу напередодні і заселилися близько 14:00. При цьому раніше вранці о 9:30 у дітей був сніданок в одному з кафе, яке зараз встановлюється. О 14:30 вони

The post Держпродспоживслужба встановлює, чим отруїлися підлітки з Києва на Прикарпатті appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: