Держава не дає: у Прибилові, що на Тлумаччині, люди збирають гроші на ремонт доріг у селі

Мешканці села Прибилів, що на Тлумаччині, втомилися чекати на ремонт багатостраждальної дороги у своєму селі та взялися самі за збір коштів.

Для цього на сході села було вирішено створити комітет із збору та розпорядження зібраними коштами. До складу комітету увійшли: Ярослав Когутяк (староста Прибилова), Олександр Грицюк, Любомир Віняр, Михайло Босечко, пише WestNews.

Про успіхи такої ініціативи розповів новопризначений староста Прибилова Ярослав Когутяк. Він наголошує, що особисто був приємно здивований активністю своїх односельчан.

“Ми разом розпочали надважливий для нас проект «Ремонт найгірших участків дороги с. Прибилів». Багато людей ще буде доносити гроші, бо когось не було вдома, а хтось просто ще не мав, чи не поміняв. Від себе особисто та від комітету хочу вас запевнити, що ці кошти будуть використані найраціональніше”, – наголошує староста.

За його словами, капітальний ремонт дороги у цьому селі ніколи не робили.

А дорога через село і до села знаходиться на обслуговуванні державного підприємства “Дороги Прикарпаття”.

Журналістам WestNews Ярослав Когутяк розповів, що попередньо домовляється про зустріч із головою ДП “Дороги Прикарпаття” Андрієм Сазоновим. Поки відповіді староста Прибилова не отримав. Тож староста планує звернутися до голови Івано-Франківської ОДА Андрія Бойчука.

А тим часом мешканці Прибилова уже зібрали на частковий ремонт доріг близько 100 тисяч гривень. Наразі 123 жителі здали гроші.

“На ці гроші ми можемо зробити ремонт на найгірших ділянках. У нас у селі є більше ста автомобілів. І люди хочуть зробити хоч щось, щоби не їхати по ямах”, – зазначив Ярослав Когутяк.

Першочергово “лататимуть” центральну вулицю Володимирську. Далі – бічні: Івана Франка, Богдана Хмельницького, Молодіжну, Руднєва.

Ярослав Євстахович також розповів, що на сході села очільник Тлумача Ігор Петрук пообіцяв протягом цього року виділити з бюджету міської ради певну кількість коштів на закупівлю щебеню для бічних вулиць.

Роботи планують почати навесні, коли потепліє. До того часу сподіваються отримати відповіді від вищезгаданих держустанов та фінансування на дороги, якщо таке взагалі передбачено.

До слова, на ремонт місцевих доріг Прикарпаття передбачено на 100 мільйонів менше, ніж торік. Про це на нараді в Івано-Франківській ОДА повідомив Андрій Сазонов. Він зауважив, що загалом виділено 427 135,8 тис. грн, у тому числі на капітальні видатки – 341 708,6 тис. грн та на поточні видатки – 85 427,2 тис. грн.

Журналісти WestNews намагалися дізнатися в Андрія Сазонова, який бюджет запланований на проблемні ділянки доріг у Прибилові та й у Тлумацькій ТГ загалом. Однак з телефонних дзвінків нам вдалося почути тільки гудки. На повідомлення директор ДП “Дороги Прикарпаття” теж не відповідає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:Своїми руками: мешканці Верхнянської громади на Прикарпатті Новий рік розпочали з ремонту доріг. ФОТО

Публікація Держава не дає: у Прибилові, що на Тлумаччині, люди збирають гроші на ремонт доріг у селі запозичена із ресурсу WestNews.

Мешканці села Прибилів, що на Тлумаччині, втомилися чекати на ремонт багатостраждальної дороги у своєму селі та взялися самі за збір коштів. Для цього на сході села було вирішено створити комітет із збору та розпорядження зібраними коштами. До складу комітету увійшли: Ярослав Когутяк (староста Прибилова), Олександр Грицюк, Любомир Віняр, Михайло Босечко, пише WestNews. Про успіхи такої ініціативи розповів новопризначений староста Прибилова Ярослав Когутяк. Він наголошує, що особисто був приємно здивований активністю своїх односельчан. “Ми разом розпочали надважливий для нас проект «Ремонт найгірших участків дороги с. Прибилів». Багато людей ще буде доносити гроші, бо когось не було вдома, а хтось просто ще не мав, чи не поміняв. Від себе особисто та від комітету хочу вас запевнити, що ці кошти будуть використані найраціональніше”, […]

Публікація Держава не дає: у Прибилові, що на Тлумаччині, люди збирають гроші на ремонт доріг у селі запозичена із ресурсу WestNews.