Депутати від «За майбутнє» підтримали звернення до керівництва держави щодо критичного недофінансування райрад (ФОТО)

Сьогодні Івано-Франківська обласна рада зібралася на четверту сесію. Загалом в порядку денному сесійного засідання – близько 60 питань. Одним із найважливіших стало ухвалення звернення до керівництва держави щодо недостатньої забезпеченості коштами районних рад в області.

За словами заступника голови облради, члена фракції «За майбутнє» Миколи Палійчука, ситуація, яка склалася із фінансування районних рад області, є критичною. Відтак вони не мають можливості здійснювати діяльність, передбачену законом.

«Сьогодні райради функціонують виключно за рахунок фінансового резерву залишків коштів, що утворилися на 1 січня 2021, які не є постійним джерелом доходів. А норми законодавства щодо формування їхньої ресурсної бази аж ніяк не відповідають принципам бюджетної системи України щодо справедливості, обґрунтованості розподілу суспільного багатства між громадянами і територіальними громадами», – зауважив, виступаючи за трибуною, Микола Палійчук.

Відтак депутати вимагають у керівництва держави внести зміни до Бюджетного кодексу, зокрема, просять передбачити 5% податку від доходів фізосіб саме для районних бюджетів.

Обранці відзначають, що таке питання має загальнодержавний характер, адже подібні проблеми існують в кожній області.

Окрім цього питання, депутати на сесійному засіданні також підтримали Меморандум про міжрегіональну співпрацю з Тернопільською та Полтавською обласними радами, оголосили 2021-й роком голови проводу ОУН Євгена Коновальця та звернулись до президента з приводу присвоєння йому звання Героя України.

The post Депутати від «За майбутнє» підтримали звернення до керівництва держави щодо критичного недофінансування райрад (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Сьогодні Івано-Франківська обласна рада зібралася на четверту сесію. Загалом в порядку денному сесійного засідання – близько 60 питань. Одним із найважливіших стало ухвалення звернення до керівництва держави щодо недостатньої забезпеченості коштами районних рад в області. За словами заступника голови облради, члена фракції «За майбутнє» Миколи Палійчука, ситуація, яка склалася із фінансування районних рад області, є критичною. Відтак вони

The post Депутати від «За майбутнє» підтримали звернення до керівництва держави щодо критичного недофінансування райрад (ФОТО) appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: