Депутати пропонують відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич

Депутати Івано-Франківської міської ради просять у керівництва держави відновлення ділянки залізничного сполучення та збільшення пасажирських потягів через Івано-Франківськ.

Відповідне звернення сьогодні на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради вони адресували Президенту, Прем`єр-міністру, Міністру інфраструктури та в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця», інформує Галицький кореспондент.

«Через Івано-Франківськ пролягає головна залізнична артерія для сполучення із іншими областями. Вона є неелектрифікованою а її протяжність складає 141 кілометр. Щоправда,  пропускна здатність залізничного сполучення основної залізниці до Івано-Франківська не покриває потреб. Адже ним курсують ряд вантажних перевезень у сусідні країни. Саме тому це практично унеможливлює запуск додаткових пасажирських поїздів та напрямків задля того, щоб розвивати саме туристичний напрям. Натомість пасажирам доводиться користуватися маршрутами, що є вкрай незручними, адже суттєво збільшують час перебування у дорозі», – йдеться у зверненні.

Відтак, обранці просять вжити заходів та відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич.

«Це допоможе з’єднати одразу дві артерії Тернопіль-Ходорів та Ходорів – Івано-Франківськ. Це допоможе скерувати пасажирські поїзди із Півдня, Сходу України та Києва. І що важливо – оптимізує час у дорозі», – пояснюють депутати.

До теми:  Віз і нині там: депутати просять перевести Івано-Франківський відділ Львівської залізниці на електротягу

The post Депутати пропонують відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич appeared first on Галицький Кореспондент.

Депутати Івано-Франківської міської ради просять у керівництва держави відновлення ділянки залізничного сполучення та збільшення пасажирських потягів через Івано-Франківськ. Відповідне звернення сьогодні на позачерговій сесії Івано-Франківської міської ради вони адресували Президенту, Прем`єр-міністру, Міністру інфраструктури та в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця», інформує Галицький кореспондент. «Через Івано-Франківськ пролягає головна залізнична артерія для сполучення із іншими областями. Вона є

The post Депутати пропонують відновити залізничну колію на ділянці Підвисоке та Галич appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: