Депутати міськради вимагають автоматичного перерахунку субсидій

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо забезпечення виплати субсидій.

Відповідне звернення було ухвалено сьогодні, 18 травня, на сесії міської ради.

З 1 травня 2021 року Уряд запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, близько 3 мільйонів родин, яка отримують субсидію, для її переоформлення повинні заново здати заяву і декларацію доходів і видатків.

«Ще одним ударом для субсидіантів стало рішення Уряду ліквідувати комісії місцевих органів влади щодо призначення субсидій. Ці комісії розглядали різні життєві ситуації претендентів на субсидії, винятки з правил та особливості кожної родини. Станом на сьогодні – біля 40% субсидій було призначено саме цими комісіями. Ліквідація комісій призведе до втрати права на отримання допомоги від держави значної кількості українців. Мета нинішньої влади – не допомогти українцям у непрості часи пандемії, шаленого підвищення цін, тарифів на ЖКП, газ та електрику для населення. Мета ЗЕ-уряду – зекономити кошти на зубожінні українців, суттєво скоротити кількість субсидіантів та спрямувати «зекономлені» кошти на корупційні схеми типу «Великого крадівництва»,  -йдеться у зверненні.

Відтак, депутати міської ради вимагають в Уряду негайно скасувати постанову щодо нововведень в оформленні та призначенні субсидій; переоформити всім субсидіантам на новий термін належні їм субсидії в автоматичному режимі; відмовитися від подачі декларацій субсидіантами, натомість здійснювати призначення субсидій, використовуючи бази даних органів державної влади, Пенсійного фонду, Державної фіскальної служби; повернути нормативи нарахування субсидій, які діяли в опалювальні періоди 2016-18 років; внести на розгляд ВРУ проект Змін до Закону про держбюджет на 2021 рік з метою додаткового фінансування програми субсидій в Україні.

До теми: Франківцям розповіли, що треба знати про зміни у призначенні субсидій

The post Депутати міськради вимагають автоматичного перерахунку субсидій appeared first on Галицький Кореспондент.

Депутати Івано-Франківської міської ради звернулися до Президента України Володимира Зеленського, Голови Верховної Ради Дмитра Разумкова, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо забезпечення виплати субсидій. Відповідне звернення було ухвалено сьогодні, 18 травня, на сесії міської ради. З 1 травня 2021 року Уряд запровадив нову систему призначення субсидій для українців. Так, зокрема, близько 3 мільйонів родин, яка отримують

The post Депутати міськради вимагають автоматичного перерахунку субсидій appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: