Депутат Івано-Франківської міськради Андрій Грималюк підтримав білоруських протестувальників

Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк висловив підтримку учасникам акцій протесту в Білорусі, які відбуваються останніми днями.

Про це Грималюк написав на своїй сторінці у соцмережі.

“Палко підтримую події, що зараз відбуваються у сусідній Білорусі. Підтримую бажання білорусів звільнитися від совка і диктатури!”, – пише депутат.

За його словами, у 2004 році у Краматорську і потім на Помаранчевій революції поряд з ним були білоруси.

“У 2005-му я був засуджений у Мінську на 10 діб арешту за участь у акції «Чорнобильський шлях». Я не на словах і не з новин знаю, як працює ОМОН. У 2014-му на Революції гідності нам теж допомагали сябри і один із них потрапив у Небесну сотню у першому десятку”, – додає Грималюк.

Він підкреслив, що білоруси також воювали за Україну протягом останніх років, на сході.

“Сябри підтримували нас, ми повинні у цю хвилину підтримати їх!
Якщо у вас є у Білорусі друзі, родичі і знайомі – висловіть їм слова підтримки, вона зараз їм необхідна, як ніколи. Завтра у Мінську в 14:00 на проспекті Незалежності пройде наймасштабніша акція з часів незалежності – марш «За Свободу». Живє Бєларусь! Живє Вєчна!”, – каже Андрій Грималюк.

The post Депутат Івано-Франківської міськради Андрій Грималюк підтримав білоруських протестувальників appeared first on Галицький Кореспондент.

Депутат Івано-Франківської міської ради Андрій Грималюк висловив підтримку учасникам акцій протесту в Білорусі, які відбуваються останніми днями. Про це Грималюк написав на своїй сторінці у соцмережі. “Палко підтримую події, що зараз відбуваються у сусідній Білорусі. Підтримую бажання білорусів звільнитися від совка і диктатури!”, – пише депутат. За його словами, у 2004 році у Краматорську і

The post Депутат Івано-Франківської міськради Андрій Грималюк підтримав білоруських протестувальників appeared first on Галицький Кореспондент.

Дополнительно: