“Демон” з чорними очима затриманий: деталі жорсткого вбивства у Тернополі

Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві 27-річної дівчини в Тернополі Андрія Горбатюка.

Він був найвідомішим клієнтом жертви. А тепер – підозрюваний у її вбивстві. Андрія Горбатюка поліція розшукувала, оскільки вважає, що він причетний до смерті відомої майстрині тату Тетяни Подвашецької.

Дівчину знали в Тернополі. Її зовнішність привертала погляди – тіло в тату, довге волосся, колір якого вона часто міняла. У соцмережах Тетяна мала багато прихильників, і тих, хто стежив за її нестандартними світлинами.

Труп 16 квітня знайшла подруга матері загиблої і робітник, який робив ремонт в квартирі, повідомили в прес-службі ГУНП у Тернопільській області. На тілі дівчини виявили ножові поранення та сліди укусів.

І після смерті в соцмережах Тетяни обговорюють останній її пост – про любов до смерті. У коментарях люди висловлюють, що ці слова стали для неї пророчими.

У соцмережах повідомили, що хлопець є знайомим загиблої. “Таня з чоловіком робили чорні очі цьому Андрієві”, – написала одна з інтернет-користувачів.

Поліцейські затримали підозрюваного у вбивстві 27-річної дівчини в Тернополі Андрія Горбатюка. Він був найвідомішим клієнтом жертви. А тепер – підозрюваний у її вбивстві. Андрія Горбатюка поліція розшукувала, оскільки вважає, що він причетний до смерті відомої майстрині тату Тетяни Подвашецької. Дівчину знали в Тернополі. Її зовнішність привертала погляди – тіло в тату, довге волосся, колір якого вона часто міняла. У соцмережах Тетяна мала багато прихильників, і тих, хто стежив за її нестандартними світлинами. Труп 16 квітня знайшла подруга матері загиблої і робітник, який робив ремонт в квартирі, повідомили в прес-службі ГУНП у Тернопільській області. На тілі дівчини виявили ножові поранення та сліди укусів. І після смерті в соцмережах Тетяни обговорюють останній її пост – про любов до смерті. У коментарях люди