Дівчину знайшли мертвою: 15-річний хлопець зґвалтував неповнолітню

Дівчину знайшли мертвою: на Полтавщині 15-річний хлопець зґвалтував неповнолітню

 

У Полтавській області розслідують смерть 17-річної дівчини, яку зґвалтував 15-річний хлопець, а згодом її знайшли мертвою на узбіччі дороги.

Про це йдеться у повідомленні поліції Полтавської області.

Зазначається, що напередодні дівчина відпочивала у компанії з кількох людей разом із підозрюваним. Вони розпивали алкогольні напої. 30 квітня її знайшли перехожі на узбіччі дороги мертвою.

Відомо, що результати судово-медичної експертизи вказали на сильне отруєння алкоголем, унаслідок якого відбувся набряк мозку, а також на зґвалтування.

Зазначається, що правоохоронці проводять ряд експертиз та встановлюють всіх причетних до смерті дівчини.

Дівчину знайшли мертвою: на Полтавщині 15-річний хлопець зґвалтував неповнолітню   У Полтавській області розслідують смерть 17-річної дівчини, яку зґвалтував 15-річний хлопець, а згодом її знайшли мертвою на узбіччі дороги. Про це йдеться у повідомленні поліції Полтавської області. Зазначається, що напередодні дівчина відпочивала у компанії з кількох людей разом із підозрюваним. Вони розпивали алкогольні напої. 30 квітня її знайшли перехожі на узбіччі дороги мертвою. Відомо, що результати судово-медичної експертизи вказали на сильне отруєння алкоголем, унаслідок якого відбувся набряк мозку, а також на зґвалтування. Зазначається, що правоохоронці проводять ряд експертиз та встановлюють всіх причетних до смерті дівчини.