Чим вразив на весіллі відому прикарпатку Міку Ньютон її чоловік (відео)

Тоді артистка навіть уявити не могла, що замість високих гонорарів їй доведеться відвідувати всі кастинги й викладати дітям вокал. Вона приходила додому і плакала, думала, що все покине й повернеться до рідних. Та, вочевидь, доля вирішила інакше – подарувала Міці кохання, пишуть Версії з посиланням на 1+1.

 

Зі своїм теперішнім чоловіком, 32-річним американцем Крісом Сааведрою, зірка познайомилася в супермаркеті. Довго перевіряла кавалера на міцність, а через чотири роки стосунків вийшла за нього заміж.

Весілля в США було красивим і пишним, але Ньютон все одно сумувала – сестрі Лілії та її родині не дали візу. Щоб покращити настрій своїй дружині, Кріс підготував сюрприз – разом із друзями приголомшив українським гопаком, який вони вчили потайки.

Хлопці старалися як могли, а дехто навіть пожертвував власними штанами:

Так танцювали, що костюми вже не витримували, – коментує Міка.

До слова, зараз Ньютон працює в продакшені свого чоловіка та знімається в рекламах. З кар’єрою співачки також прощатися не збирається і згадує – вона навіть не підозрювала, якою популярною була в Україні.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!

 

The post Чим вразив на весіллі відому прикарпатку Міку Ньютон її чоловік (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.

У 2011 році про успіх української співачки Міки Ньютон можна було тільки мріяти. Але попри небачену славу вона зважується на неочікуваний крок – виїжджає з країни, щоб будувати кар’єру у Штатах.

The post Чим вразив на весіллі відому прикарпатку Міку Ньютон її чоловік (відео) appeared first on Версії | новини та розслідування.