Чорний iPhone 13 показали з усіх сторін

У Мережі продовжують з’являтися нові зображення смартфона iPhone 13, які демонструють свіжий дизайн блоку основної камери, а також зменшений чубок в центральній верхній частині екрану.

Вже практично ніхто не сумнівається в тому, що iPhone 13 отримає нове діагональне розташування двох модулів в основній камері. Це дозволить відразу відрізняти iPhone 13 від попередника.

Джерела повідомляють, що в лінійці iPhone 13 буде буде сім кольорів, включаючи чорний, білий, червоний, кораловий, зелений, синій і рожеве золото. Це дозволить помітно розширити аудиторію, а також підстьобнути продажі смартфонів.

Що стосується конфігурації, лінійка iPhone 13 повинна бути побудована на базі однокристальної системи Apple A15. Очікується, що iPhone 13 Pro і iPhone 13 Pro Max отримають екрани Samsung AMOLED з частотою 120 Гц .

Крім того, очікується, що iPhone 13 Pro і Pro Max увійдуть в історію: вони першими отримають цілих 8 ГБ оперативної і 1 ТБ флеш-пам’яті.

Запис Чорний iPhone 13 показали з усіх сторін спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.

У Мережі продовжують з’являтися нові зображення смартфона iPhone 13, які демонструють свіжий дизайн блоку основної камери, а також зменшений чубок в центральній верхній частині екрану. Вже практично ніхто не сумнівається в тому, що iPhone 13 отримає нове діагональне розташування двох модулів в основній камері. Це дозволить відразу відрізняти iPhone 13 від попередника. Джерела повідомляють, що […]

Запис Чорний iPhone 13 показали з усіх сторін спершу з’явиться на iTechua – Новини смартфонів, гаджетів і різних девайсів.